Спір тривалістю в 10 років: на Черкащині прокуратура відсудила на користь громади землю

26 лютого 2023, 08:38

Судом поставлено крапку в понад 10-річному спорі за земельну ділянку водного фонду. У лютому цього року Черкаським районним судом завершено розгляд справи за позовом прокурора щодо повернення з приватної власності майже 2 гектарів земель колишніх пасовищ у водоохоронній зоні річки Вільшанка.

Хоча спірна земельна ділянка і зайнята чагарниками пасовища, проте її місцезнаходження в межах прибережної захисної смуги річки виключає можливість перебування у приватній власності.

За позовами прокурора розпорядження органу державної влади визнано незаконними та скасовано.

Та оскільки земельна ділянка вже змінила свого власника на підставі договору купівлі-продажу, вчергове нагадуючи про нерозповсюдження строків давності на незаконне заволодіння землями водного фонду, прокурор у червні 2022 року звернувся до суду з позовом до нового набувача земельної ділянки.

Суд погодився з доводами прокурора, що спірна земельна ділянка може перебувати лише у власності територіальної громади, а не в одноосібного власника.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Артур :

Хіба це тільки там.. ??? Подивіться яке свавілля творять держиморди в мантіях вздовж Дніпра, починаючи від дамби і до Свидівка…??? Жах…!!! Все захоплено, все загороджено, все забудовується… Не тимчасово, а капітально… З бетоном і арматурою…!!! Це що, ніхто не бачить… ??? Ганьба…!!! Гидко… Дідусеві з вудкою зробили квоту 3 кг. А самі нахабно нищать заплави, нерестилища і рекреаційні зони…

Вгору