Міндоходівці виправдовуються, чому не прийняли звіт у підприємства

04 квітня 2014, 13:02

Ряд регіональних інтернет-видань, за результатами зустрічі прокурора області Віктора Миколенка з представниками бізнесу, поширили заяву директора ТОВ «Нью Лайт» Михайла Сухарєва про відмову міндоходівців приймати звіти «якщо у них не показано прибутки».

– ТОВ «Нью Лайт» подало декларацію з податку на прибуток підприємства засобами електронного зв’язку безпосередньо на сервери приймання та обробки звітності Міністерства доходів і зборів України. За таких обставин працівники ДПІ у м.Черкасах Головного управління Міндоходів в області не могли її переглянути, а відтак не прийняти, повідомляєпрес-служба  ГУ Міндоходів у Черкаській області.

Водночас в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Черкаській області Володимир Коломієць пропонує підприємцям повідомляти його про будь-які зловживання з боку міндоходівців та проблемні питання, які виникають при спілкуванні з органами доходів і зборів.

Він наголосив, що визначальними принципами у відносинах з платниками є однаковий до всіх підхід, врахування реального стану бізнесу та широке залучення громадськості для контролю.

У разі виникнення проблемних питань громадянам та бізнесу пропонується повідомляти про це за номером спеціальної гарячої лінії Головного управління Міндоходів у Черкаській області 33-91-34.

Вгору