Сьогодні – останній день прийому документів від кандидатів на крісло мера та мандат депутата міськради

30 квітня 2014, 12:29

До опівночі середи, 30 травня, Черкаська міська територіальна виборча комісія прийматиме документи від претендентів на посаду міського голови Черкас та бажаючих стати депутатом Черкаської міської ради. Тоді як вже 1 травня міська виборча комісія завершує реєстрацію кандидатів.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Як повідомив голова Черкаської міської територіальної виборчої комісії Микола Бунякін, на сьогодні вже зареєстровані кандидатами у депутати 185 претендентів по одномандатному мажоритарному виборчому округу та 193 – по багатомандатному виборчому округу.

А от на посаду міського голови Черкас зареєстрували вже шістьох претендентів: Анатолія Бондаренка, Сергія Одарича, Миколу Кудрявцева, Сергія Гончара, Олександра Сіренка та Володимира Матюшу.

Микола Бунякін відзначає, що через значний наплив документів від численних кандидатів Черкаська міська виборча комісія працює у напруженому режимі.

– Є вимоги чинного законодавства щодо переліку необхідних документів, які подаються для реєстрації бажаючих на посаду міського голови чи депутата міської ради. Перш ніж зареєструвати кандидата триває ретельна перевірка усіх даних. А це, звісно, – потребує чимало часу та зусиль. Відзначу, що цьогорічна виборча компанія мало чим відрізняється від попередньої. Документи подає приблизно однакова кількість претендентів. Єдине, що – менше, так званих, «технічних кандидатів». Оскільки внесені цьогоріч зміни до Закону України про вибори передбачають обов’язкову грошову заставу у розмірі 5553 гривні. Тим самим діє принцип відсіювання, – зауважив Микола Миколайович.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору