На Чигиринщині утворили «Першу Народну Раду»

30 квітня 2014, 12:14

 

15 квітня Міністерством юстиції України зареєстровано Громадську організацію «Перша Народна Рада». Установчі збори організації відбулися ще 24 березня поточного року, інформує "Ремарка".

«Перша Народна Рада» звертається до жителів Чигиринщини із закликом про співпрацю.

Шановні жителі Богданового краю!

Громада Чигиринщини прагне об’єднання заради консолідації спільних зусиль, направлених на стабілізацію життя району, протистояння внутрішньому і зовнішньому ворогові, налагодження продуктивних земляцьких стосунків між людьми на благо кожного чигиринця та відновлення колишньої слави благословенної землі гетьманської і козацької слави.

Чигиринщина багатократ разів золотими рядками була вписана в історію України. І кожного разу це ставалось тоді, коли наші земляки об’єднувались навколо священної ідеї волі та незалежності України. Нині знову такий час... І як це завжди бувало в історії – вік нелегкий і складний. Найстрашніше те, що поряд із зовнішньою загрозою, яка взяла в облогу величезну ланку кордонів нашої держави і проникла в її південно-східні області, корозія стосунків і взаємовідносин проникає в середину кожної людської спільноти. Дріб’язкові з’ясування стосунків та вимірювання амбіцій, подібно іржі, на жаль, роз’їдають зсередини і нашу громаду.

Переживши чистилище Майдану – і в наших душах, і в нашій історії, нині ми роз’єднані барикадами нерозуміння, політичних і власних уподобань, можемо, згубившись поодинці у вирі подій, втратити найцінніше – нашу державу, свою Україну.

Козацька притча наших дідів про розв’язаного віника, в якому легко зламати кожну окрему хворостину, ще раз нам нагадує про те, що нині, як ніколи, – на часі об’єднання.

Саме з цією метою, відповідно Закону України «Про Громадські об’єднання» та на підставі установчих зборів від 24 березня 2014 року, реєстраційною службою Чигиринського управління юстиції прийнято повідомлення про утворення Громадської організації «Перша Народна Рада» Чигиринського району. Її засновниками та первинним складом стали прогресивні депутати районної ради, активісти Чигиринського Майдану та інші патріотично-орієнтовані мешканці Богданового краю. «Перша Народна Рада» має на меті стати саме Першою, що займе позиції на передовій. І саме Народною, включаючи в себе безкорисних, виважених і поміркованих членів нашої громади, готових стати на захист інтересів земляків, а не окремих кланів та угрупувань. І головне – об’єднати свої зусилля в ім’я збереження України та відродження Чигиринщини.

Вона готова дослухатись до кожного толерантного і конструктивного голосу, здійснюючи, як і годиться Раді, свої дорадчі та контролюючі повноваження у розбудові Чигиринського краю.

Громадська організація «Перша Народна Рада» запрошує до членства, допомоги і співпраці усіх свідомих чигиринців, готових до творення конкретних, дійсно потрібних громаді, справ.

З повагою, Тетяна Кучеренко, уповноважена установчими зборами представляти Громадську організацію «Перша Народна Рада».

З питань вступу до громадської організації, підтримки та співпраці з «Першою Народною Радою» звертайтесь за телефонами (067) 3362981 та (066) 9197256.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору