У Черкасах з’являться велопатрулі

30 квітня 2014, 12:58

З початку травня в місцях відпочинку жителів міста Черкаси вводитимуться додаткові наряди міліції, які нестимуть службу на велосипедах. Велопатрулі будуть виконувати свої обов’язки на території місцевих парків, а також на інших маршрутах та зокрема під час проведення масових заходів.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Велопатруль є набагато мобільнішим у місцях відпочинку людей, адже на велосипеді працівник міліції зможе проїхати там, де це неможливо зробити автомобілем. Форменний одяг співробітників батальйону патрульної служби, які задіювалися у таких патрулях, помітно відрізнялися від звичного синього: правоохоронці були одягнені у темні футболки з шевронами та написати «Міліція», в темні джинси та темні кросівки. Така форма зручніша і дає більшу свободу рухів працівникові міліції. Окрім цього, патрульні забезпечуватимуться раціями, засобами захисту та затримання.

Впровадження таких чергувань в минулому році показало себе з позитивної сторони. Завдяки велопатрулям вдається оперативніше за піші реагувати на кримінальні правопорушення, завдяки своїй маневреності є змога дістатися до важкодоступного для автопатруля місця події та затримати порушників.

Наразі на охорону громадського порядку задіюється 2 велопатрулі, однак в подальшому їхня кількість збільшуватиметься.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору