Скандал у Смілянській міськраді: депутат послала своїх колег на три букви

30 травня 2014, 11:31

 

Смілянський скандал, який виник між депутатами та членом виконкому Галиною Жемелко, закінчився відстороненням останньої від покладених на неї раніше обов’язків, інформує "Сміляночка".

Депутати вивели Галину Жемелко із складу виконавчого комітету. В такій спосіб вони відреагували на її заклик до депутатів піти всім на «….».

Нагадаємо, що скандал виник після прямого ефіру Галини Жемелко на місцевому телебаченні СмілаТV. Саме тоді член виконкому фактично займалася самопіаром, звинувачуючи міську владу у тотальній корупції.

Вже наступного дня депутати зібралися на слухання у складі двох комісій (ЖКГ та бюджетної) та запросили пані Жемелко аби з’ясувати подробиці її заяви стосовно корупційних дій, що нібито були нею викрити.

Після тривалого з’ясування обставин, виявилося, що член виконкому робила заяви на телебаченні емоційно, не маючи фактичних доказів.

Дискусія закінчилася досить несподівано. Замість аргументів, Галина Жемелко запропонувала депутатам піти на «...».

На міській сесії, яка відбулася 29 квітня, депутати стосовно цього питання прийняли два рішення.

По-перше, депутати підтримали запит секретаря Смілянської міської ради до МВС, прокуратури та СБУ з проханням перевірити правдивість заяв Галини Жемелко стосовно корупційних дій влади, а потім, за проханням депутата Олега Трушкевича, виключили її зі складу виконкому за непристойну поведінку та матерні висловлювання на адресу депутатського корпусу.

Поділитись

Коментарі

Вгору