ПриватБанк перевів усіх своїх співробітників на iPad

30 травня 2014, 11:16

Із початку червня співробітники всіх українських відділень ПриватБанку будуть обслуговувати клієнтів за допомогою планшетів Apple iPad.

Як повідомили в банку, уже сьогодні у відділеннях працюють понад 8 000 iPad зі спеціальними фінансовими додатками банку. Використання мобільних планшетів дозволить обслуговувати клієнтів оперативніше та без черг.

- ПриватБанк стає одним із найбільших у світі корпоративних користувачів iPad, відкриваючи нову нішу ефективного використання планшетних комп’ютерів для бізнесу, – говорить Перший Заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Головні переваги планшета – простота використання та надійність.

За допомогою iPad співробітники відділень ПриватБанку надають клієнтам найпопулярніші послуги – від оформлення кредитної картки та депозиту до оплати комунальних послуг і бронювання квитків на транспорт. Також у будь-якому відділенні клієнтам допоможуть завантажити та налаштувати платіжні додатки ПриватБанку.

За даними опитування, в якому взяли участь понад 2 мільйони чоловік, смартфонами та планшетами активно користується кожен четвертий клієнт ПриватБанку. До кінця 2014 року, за прогнозами експертів, активними користувачами мобільних банківських додатків стануть більше половини клієнтів найбільшого українського банку.

ПриватБанк належить до найбільших розробників мобільних платіжних додатків в Україні, його топові додатки Privat24 та iPay лідирують у рейтингу популярності банківських додатків українських користувачів iPhone та Android. Серед найцікавіших розробок банку, представлених за останні місяці, SendMoney (додаток для швидкого переказу грошей на картки з голосовим керуванням і автоматичним запам’ятовуванням шаблонів), «ФотоКаса» (додаток для оплати рахунків за допомогою фотокамери телефону) та інші додатки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору