У Черкасах через забиту зливову каналізацію затопило під’їзд будинку

30 травня 2014, 11:58

 

Сьогодні під час нічної негоди сильні зливи та шквали вітру додали клопоту комунальникам. Зокрема, чи не найбільш з усіх черкаських багатоповерхівок постраждав один з під’їздів будинку по вул. Героїв Сталінграда, 6.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Через легковажні дії невідомих осіб, які, схоже, розпивали спиртні напої на даху цього будинку, виявилась забитою пляшками зливова каналізація одного з під’їздів, розташована поруч.

– Зважаючи на те, що дощові потоки, які під час сильної зливи накопичувались на даху, не мали куди стікати. Тож вода, перетнувши захисні бар’єри, хлинула в середину під’їзду. В результаті цього частково постраждало кілька квартир на верхніх поверхах. А також залитими виявились сходові клітини та площадки під’їзду, – повідомила перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська.

За її словами, зараз працівники комунальних служб ліквідують наслідки нічної зливи. Відповідні роботи триватимуть до вечора.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору