Сільські голови з Черкащини написали листа Президенту

30 травня 2015, 15:02

135707

Сільські голови сіл, яким загрожує побудова найбільшого в Європі комплексу курників ДП «Перемога Нова» (в народі торгова марка «Наша Ряба») написали листа Президенту України Петру Порошенку, повідомляє «Кропива».

Нагадуємо на території Черкаського району в оточенні сіл фактично розпочалося будівництво курників. Селяни кілька разів вдавалися до крайніх заходів – блокування автодороги Черкаси-Київ та блокування підвезення будівельних матеріалів і техніки до місця будівництва.

Попри це будівництво продовжується, а обласна та районна влада фактично сприяють несанкціонованому будівництву.

Сільські голови сіл Мошни, Яснозіря, Байбузи, Софіївка, Кумейки (Черкаський район) та Драбівка (Корсунь-Шевченківський район) написали листа Президенту та главі уряду з цього приводу. 

В листі сільські голови скаржаться на екологічну загрозу, корупцію обласних чиновників та ошуканство забудовника. Зокрема йдеться про те, що попри відсутність висновків екологічної експертизи, проекту забудови, будівництво фактично ведеться. З листа зрозуміло, що за здані в оренду паї селяни отримали мізерні суми (1 тис. грн. за рік користування землею). Сільські голови звертаються з проханням здійснити перевірку законності будівництва.

 

001

Поділитись

Коментарі

Вгору