Ми вже не віримо ні губернатору, ні будь-кому іншому, – селяни знову перекрили трасу Канів-Черкаси

21 травня 2015, 11:56
IMG_3828-424x318

Фото Про все

Більше двох сотень селян з кількох сіл Черкаського району вже понад годину блокують трасу Канів - Черкаси у районі села Мошни. Люди вимагають припинити зведення курників поблизу їхніх сіл.

Акцію з перекриття дороги люди розпочали о 10 ранку й продовжуватимуть до того часу, поки зможуть перебувати на сонці.

- Міліція радить автомобілям об'їздити цю дорогу, тому затор невеликий. Стоять автобуси, люди просять їх пропустити, але в нас немає іншого виходу, ніж блокувати дорогу. Ми пропускаємо хворих, стареньких та вагітних, - розповідає в коментарі "Про всесільський голова Яснозір’я Лідія Поповиченко.

За словами селян, вони мають чітку вимогу - припинити будівництво курників та вивезти звіди будівельну техніку і робітників.

З представників влади до людей приїхав лише заступник голови Черкаської райдержадміністрації.

- Нам не потрібний тут ні губернатор, ні будь-хто інший, бо ми вже нікому не віримо, - наголошують селяни. - У нас єдина і чітка вимога - зупинити зведення курників.

Нагадаємо, вчора селяни не пустили на територію, де зводяться курники, вантажівки, які везли будівельний матеріал. Біля об'єкту люди чергували цілу ніч. А перед тим невідомі замалювати знак "Пішохідний перехід", щоб селяни не могли блокувати трасу на пішохідному переході.

Поділитись

Коментарі

Вгору