Школярі із Золотоніщини відпочили у Софіївському парку

25 липня 2018, 17:38

Школярі із Золотоніщини відпочили у Софіївському парку

Минулими вихідними школярі та педагогічний колектив Синьооківького НВК Золотоніського району відпочили у Софіївському парку Умані. Кілька років шкільна родина не могла собі дозволити витрачати кошти на поїздки, а цьогоріч екскурсію профінансували за сприяння народного депутата України від Черкащини Владислава Голуба.

Цілий день, проведений у мандрах по парку, у спілкуванні з природою, екскурсоводами дали свої результати – діти і вчителі задоволені. Організаційні моменти взяла на себе помічник-консультант Владислава Голуба Оксана Гіщіна. Саме до неї в громадську приймальню народного депутата в м. Золотоноша звернувся педагогічний колектив з проханням підтримки у фінансуванні екскурсії.

Вчитель навчально-виховного комплексу Людмила Анатоліївна Кириченко розповіла, що сама лише другий раз відвідала Софіївський парк, і цього разу по-іншому відкрила для себе весь парковий ансамбль з природою, архітектурою та дивовижними скульптурами.

- Безсумнівно, поїздка корисна для всіх, особливо старших дітей, бо вони вже більше знають історію, зможуть проаналізувати і прояснити для себе віхи життя історичних постатей,- зазначила педагог.

Восьмикласницю Поліну Мозгову вразило розмаїття рослин, де представлені рідкісні породи дерев.

- Я була у західній Україні, на півдні, але таки найбільше мені подобається у нас - на центральній Україні. Те, якою різноманітною може бути наша природа, я переконалася відвідавши Софіївський парк,- поділилась враженнями дівчина.

 

Вдячні за організацію поїздки і Синьооківська сільська рада на чолі з сільським головою Григорієм Синільником.

Народний депутат Владислав Голуб не вперше допомагає у організації поїздок, екскурсій для дітей, бо вважає, що подорожі – це також невід’ємний елемент виховання. За сприяння нардепа діти чорнобильців Черкащини відпочили у столичному аквапарку, діти з малозабезпечених родин, позбавлені батьківського піклування, із Золотоніщини цим літом покатались на теплоході, відвідали зоопарк.

Коментарі

Вгору