На Черкащині невідомі зґвалтували та вбили жінку (відео)

25 липня 2018, 18:14

На Черкащині двоє ромів зґвалтували та вбили жінку (відео)

У місті Тальне, що на Черкащині, двоє невідомих познущалися над 39-річною жінкою. Її зґвалтували, а потім довго били ногами. Жінку напівживою знайшла біля свого двору сусідка, повідомляє "Надзвичайні новини"

Жінку доправили до лікарні ще живою, але попри всі зусилля медиків урятувати її не вдалося. У жінки були розірвані внутрішні органи. У правоохоронців виникла підозра про згвалтування.

- Я забирав тіло і бачив, що жінка була дуже побита. Сказали, що били сильно ногами, бо розірвало шлунок і печінку. Вона померла від того, що в неї був розрив шлунку і просто все це пішло всередину, - розповідає місцевий житель.

Цього вже не чекав ніхто, але перед смертю Тетяна прийшла до тями і вказала лікарям на своїх кривдників. За її словами, над нею познущалися двоє ромів.

- Вона прийшла до тями і назвала імена двох ромів. Одного, здається, знайшли, а інший втік, - розповідає сестра вбитої Ганна.

Керівниця медичного закладу, у якому померла жінка, дає зрозуміти, що їй наказали мовчати.

- Щодо цієї жінки, то ніякої інформації не надаю. Наразі проводиться кримінальне розслідування і нам заборонили щось коментувати. Я нічого не буду вам говорити, - коментує керівниця медичного закладу.

Останні сім років жінка жила у цивільному шлюбі із чоловіком на ім’я Сергій, але напередодні трагедії пара посварилася. Його одним із перших допитували, як підозрюваного.

Уже від сусідів чоловік дізнався, що його дружину на березі річки бачили у компаніїї незнайомців, а одразу після того знайшли побитою.

- Цього разу вона просто пішла, я так зрозуміла, що по бур’ян гусям. І я не знаю, як вона на них натрапила, але там вони оце так познущалися, - зазначила сестра вбитої Ганна.

У поліціїї, як і в лікарні чомусь зберігають навколо інциденту повну таємницю. Керівник місцевих органів поспішає до своєї машини, коли бачить камеру, і дає дуже дивну відповідь.

- Я не хочу позоритися, - коментує керівник місцевих органів.

Родичів не інформують про перебіг слідства.

- Я б хотіла, щоб були покарані ті, які скоїли цей злочин. Щоб не постраждали люди, які до цього не причетні. Дійсно, щоб знайшли тих, хто познущався з моєї дитини, - зазначила мати вбитої Надія Бердник.

Коментарі

Вгору