Школу у селі на Черкащині зберегли до 1 вересня

01 липня 2016, 18:49

270620161918051835465

Депутати Тальнівської районної ради вдруге не змогли прийняти рішення про реорганізацію з 1 вересня 2016 року Романівського навчально-виховного комплексу "дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I – II cтупенів" у Романівський навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа I ступенів", інформують Вісті Черкащини.

"Я вас дуже прошу не підтримуйте це рішення. Ми знайдемо ще декілька учнів і дамо гарантійні листи від сільгоспвиробників, що вони візьмуть на себе утримання школи", - звернулася до обранців сільська голова Романівки Галина Полійчук.

Фінансисти і відділ освіти наполягають на оптимізації.

"Якщо зараз не приймете рішення, то у вересні романівські учителі прийдуть вимагати гроші. Їх потрібно попередити за 2 місяці про скорочення штатів. Без цього рішення я таких підстав не маю", - каже начальник відділу освіти Лариса Коваль.

"Із 1 вересня держава припиняє фінансування шкіл, де навчається менше 25 учнів. У Романівці залишиться початкова школа. Учнів 5-9 класів підвозитимуть у Мошурів", - переконує заступник начальника фінансового управління Світлана Ковалишина.

"Яка позиція місцевих орендарів земля і хто ваш обласний депутат?" – запитує депутат районної ради Володимир Мовчан.

Виявляється, депутатом і одним із землекористувачів є Анатолій Підгорний. Зазвичай, він ходить на сесії районної ради, але цього разу не прийшов. Сільська голова каже, що Підгорний про проблему знає. Чи фінансуватиме школу невідомо. Як вирішить більшість. Поки пообіцяв надати підтримку лише Бевзенко.

До речі, після сесії романівські люди невпевнені у тому, що дирекція школи до 1 вересня набере 26 учнів.

"Занадто пасивну позицію займає"… -кажуть.

Поділитись

Коментарі

Вгору