«Шахтар» підтримав юного черкаського футболіста, який отримав тяжку травму

12 жовтня 2018, 18:46

 «Шахтар» підтримав юного черкаського футболіста, який отримав тяжку травму

На тренуванні футбольного клубу "Шахтар" у Святошино побував 12-річний черкаський початківець-футболіст Олег Рудницький, повідомляє "Черкаський спорт".

Олег Рудницький займався футболом у Черкасах, але отримав важку травму хребта і тепер пересувається в інвалідному візку. Проте, надія на відновлення все ще залишається.

12-річний футболіст із товаришами побували на тренуванні, сфотографувалися з гравцями та спілкувалися з Тайсоном і Жуніором Мораесом.

- Радий побувати на тренуванні. Особливо сподобалися вправи, які виконують "гірники", а особливо вразили флангові атаки і сама гра. За "Шахтар" я вболіваю досить давно, знаю кожного футболіста. Шкода, звичайно, що багато хто виїхав до збірних, тому, побачив не всіх. Поговорив із Тайсоном, він сказав, щоб я скоріше піднімався на ноги і приїжджав до них знову. А Жуніор Мораес подарував мені футболку! - цитує Олега офіційний сайт ФК «Шахтар».

Черкассы сказав:

Этот малой сам виноват полез куда ненадо и где справедливость теперь и деньги ему и еще Шахтёр лично к нему

Ольга сказав:

При чём тут “справедливость”? По факту – у ребёнка травма позвоночника и он нуждается в помощи. Не хотите-не помогайте. Удивляюсь циничности и бездушности некоторых Особей.

Вгору