Сесії міськради прогулюють не тільки депутати

06 вересня 2015, 12:28

DSC04314-1

Нещодавно ми дізналися, що не всі депутати Черкаської міської ради сумлінно відвідують засідання сесій. Моніторинг відвідуваності депутатів провів Громадський рух ЧЕСНО. Проте згідно інформації Черкаської міської ради про головування на пленарних засіданнях сесії міський голова Черкас Сергій Одарич також був пристуній не на всіх засіданнях чи не досидів їх до кінця.

Про це інформує "Вичерпно".

 

Зокрема всього з дати обрання секретаря міськради Оександра Радуцького пройшло 32 пленарних засідання, з яких під головуванням міського голови -  10, секретаря міськради — 13, під головування міського голови Сергія Одарича та секретаря міськради Олександра Радуцького — 9.

— Ви ж бачите статистику. Можливо, Сергій Олегович втомився, — прокоментував документ Олександр Радуцький, — Чи не може повноцінно виконувати свої прямі обов’язки. Не знаю. Знаю тільки одне — відсутність міського голови на його робочому місці не є причиною, аби міська рада не працювала. Якщо мер не має бажання виконувати свої прямі обов’язки, то депутати і черкащани мають інше бажання: аби проблеми вирішувалися, а не відтерміновувалися.

Поділитись

Коментарі

Вгору