Сергій Воронов про петицію щодо перенесення дати випускного вечора

19 березня 2019, 15:38

Сергій Воронов про петицію щодо перенесення дати випускного вечора

Останнім часом дуже часто запитуємо у громади - як бути в тій чи іншій ситуації. Запитуємо не тому, що не знаємо. Запитуємо, бо хочемо знати безпосередньо думку громади, її ставлення, прагнення, хочемо налагодити зворотній звязок із кінцевим отримувачем послуг.

Це про громадське обговорення концепції розвитку кінотеатру "Україна", це про обговорення перетворення центральної бібліотеки Лесі Українки в Бібліохаб, це про проект молодіжного простору, коли молодь безпосередньо сама розпочала генерувати та продукувати ідеї та багато і багато іншого.

Серед того, що запитували, - обрання зручної дати свята випускника. Було багато нюансів - результати ЗНО будуть відомі лише після 25 червня, 28 червня - День Конституції і вихідний день, коли заброньовані урочисті зали під святкування державного свята, 29 червня - пізня дата, коли, фактично, школярі тиждень будуть ще школярами, але залишаться неохопленими шкільною освітою та доглядом тощо.

Осообисто об'їхав кілька шкіл та поцікавився бажанням безпосередньо випускників. Спілкувався із батьками, вищим керівництвом, директорами закладів. Тема не найактуальніша в нашій роботі, проте для декого також важлива.

Опісля навіть місяць збирали пропозиції. Але тоді всі мовчали. Зупинились на 26.

А сьогодні на сайті пішли петиції з проханням перенести дату випускного. Думаю, що якщо хтось напише петицію взагалі відмінити формат дійства, вона теж, цілком реально, зможе набрати відповідну кількість голосів.

Але.

Мабуть, треба було не заморочуватись над всіма оцими опитуваннями, а самим призначити дату, без обговорень. Для когось були би поганими, комусь хорошими. Тут всім не вгодиш. Але мороки було би менше.

Петицію розглянемо, як набере відповідну кількість голосів. Однак більшість класів вже забронювали зачіски, ресторани та ведучих. В мене є сумніви, що хтось наважиться це відміняти.

Сергій Воронов, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Олена сказав:

За 26 червня! Рухаємся орієнтовно встановленоі дати!

Оксана сказав:

За 29!
Не слід орієнтуватися на директорів, що поспішають у відпустку! Я вважаю, що рішення на підставі обговорення директорів не є об’єктивним! І те, що Ви об’їхали якісь школи – не офіційна інформація! Говорити можна багато чого. А той факт, що директора шкіл закривають роти батькам і вчителям, які також хотіли б проголосувати за 29 червня, нікого не хвилює! Особисто спілкувалася з майбутніми випускниками (з різних шкіл) та їх батьками, тож можу говорити з упевненістю, що усі наполягають на 29.
Я ставлюся до Вас з великою повагою, та сподіваюсь на розуміння.
Майбутня випускниця 2019 року.

Марина сказав:

За 26 червня! Дійсно, скільки вже можна про це говорити?

Оксана Хоменко сказав:

Прошу залишити 26 червня

Оксана Хоменко сказав:

Залишіть будь ласка 26 червня

Вгору