Черкасці просять перенести дату випускного

18 березня 2019, 21:43

Черкасці просять перенести дату випускного

Петиція з проханням перенести дату святкування випускного вечора на суботу з'явилася на сайті Черкаської міської ради 17 березня.

- Просимо Черкаську міську раду переглянути рішення про призначення дати святкування випускного 2019 на 26 червня. Ця дата була прийнята на підставі рішення ради директорів, яке йде всупереч бажанням випускників та їх батьків. Ніякого опитування безпосередньо в школах не проводилось, а про якесь опитування у соцмережах майже ніхто не знав. Проведення випускного свята в робочий день веде до безлічі незручностей і навіть унеможливлює присутність деяких батьків на святі. Просимо призначити святкування випускного на суботній день, а саме 29 червня, - зазначено в петиції.

Ініціатор Ірина Сидоренко просить всіх жителів міста підтримати її петицію.

До кінця збору підписів залишилося 30 днів.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Нагадаємо, що рада директорів прийняла рішення щодо дати проведення випускного вечора у місті Черкаси.  За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики Сергія Воронова, лише чотири школи попросили про перенесення свята на 29 червня, решту або влаштовує 26, або для них це не принципово.

- Тоді надійшло кілька звернень від різних людей про перенесення свята на 29 червня. Я попросив випускників, аби ті обговорили у себе в школах дату і через директора повідомили кінцевий, узгоджений варіант, - зазначив Сергій Воронов.

Коментарі

Вгору