Ти чоловік, чи ні? – жінка секретар Уманської міськради побилася із місцевим активістом через назву вулиці (відео)

06 вересня 2018, 11:14

Ти чоловік, чи ні? - жінка секретар Уманської міськради побилася із місцевим активістом через назву вулиці (відео)

У вівторок, 4 вересня, в Умані сталася бійка між секретарем Уманської міської ради Людмилою Кирилюк та громадським активістом Володимиром Гончаруком. Конфлікт виник після засідання з приводу перейменування вулиці, названої на честь українського націоналіста Григорія Косинки, на вулицю Рабі Нахмана, пише "04744.info".

Згідно з рішенням комісії з перейменування, вулиця, на якій розміщені місця паломництва хасидів, повинна називатись ім’ям засновника хасидизму Цадика Нахмана. На честь українського письменника та громадського діяча Григорія Косинки чиновники вирішили назвати іншу вулицю.

Своє незадоволення рішенням комісії з перейменування висловив Володимир Гончарук. У словесну перепалку з громадським активістом вступила Людмила Кирилюк. Вона порекомендувала чоловіку поводитися тихіше.

Коли Володимир Гончарук випадково зачепив Людмилу Кирилюк козирком свого кашкета, та у відповідь вдарила рукою по головному убору активіста.

Між жінкою та чоловіком розпочалася штовханина, яку припинили очевидці конфлікту. Володимир Гончарук вийшов із зали засідань, але Людмила Кирилюк кинулась за ним у коридор, щоб остаточно з’ясувати стосунки.

Секретар міськради вигукувала у бік громадського активіста словесні образи, не зважаючи на численних свідків цієї недостойної поведінки. Проте громадський активіст вирішив цього разу не відповідати агресією на агресію та покинув будівлю.

Коментарі

Анатолій сказав:

С@#а ти, Людмила Кирилюк, я б тебе в туалет на місяць поселив, у саму вигрібну яму, л@#%а і ш@#%а…

Сергей сказав:

Ето не активисты а дебилы.

Рахман сказав:

Кто скажет что хотят эти секели ?

александр сказав:

а мужик то и неправ

Вгору