СБУшники привітали свого колегу з 100-літнім ювілеєм (фото)

11 вересня 2015, 08:09

IMG_0801

10 вересня свій 100-річний ювілей святкує житель Черкащини Павлов Олександр Павлович. Привітати ювіляра з цією поважною датою завітали представники Черкаської обласної державної адміністрації та Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Про це повідомляє прес-група УСБ України в Черкаській області.

Ювіляру вручили цінні подарунки та квіти, нагородили відзнакою Президента України, медаллю «70 років визволення України від фашистських загарбників».

Тимчасово виконуючий обов’язки очільника Управління Олег Кравченко побажав міцного здоров’я і наголосив, що своєю силою духу та витримкою Олександр Павлович подає приклад нескореності та стійкості молодим офіцерам спецслужби.

IMG_0815

Олександр Павлов, ветеран Другої світової війни, протягом воєнних років ніс службу у військово-повітряних силах Північного флоту, отримав медалі «За бойові заслуги», «За перемогу над Німеччиною». З початку заснування Черкаської області, з 1954 року, став офіцером органів держбезпеки.

Нині, тримається бадьоро, адже поруч завжди його рідні люди: донька та онуки, радіє і успіхам 4-х правнуків. У своє сторіччя Олександр Павлов зауважив, що тільки віра у краще дає людині сили побороти всі перепитії, а за 100 років їх було чимало.

Поділитись

Коментарі

Вгору