Самооборона виявила під Уманню завод, який 10 років не сплачував податків (відео)

29 квітня 2014, 09:24

 

Удар по корупції та униканню від сплати податків, нанесла уманська самооборона, пише Вечірня Умань. Активісти самооборони та ВО Майдан відвідали комбікормовий завод, розташований у селі Дмитрушки під Уманню. За повідомленням місцевих жителів, завод тривалий час працює, але не платить за оренду землі. Але тут їх чекало набагато більше...

У ході розмови з директором підприємства Євгеном Кисілем, зясувалося, що підозри справедливі. Вони лише зараз почали оформляти оренду землі, на якій знаходиться підприємство. Тоді як функціонує воно з 2000 року. До підприємства були викликані наряд міліції, податківці, прибув голова районної ради і керівництво села. Правоохоронці мають з‘ясувати, кому останні тринадцять років платило підприємство, якщо керівництво села і району закривало очі на відсутність необхідних для роботи документів.

- Минулий сільський голова звертався навіть до прокуратури, але результату немає, – розповідає секретар селищної Ради Алла Дзисюк. - Лише зараз вони почали оформлення документів.

Уманська самооборона та ВО Майдан закликає уманчан допомогти змінити життя в Умані. Не давати хабарів і повідомляти, якщо хтось вимагає їх. А також просить інформувати, де бізнес платить зарплатню в конвертах та працює незаконно. Сьогодні країні, розграбованій Януковичем, потрібна сплата податків, щоб якомога швидше стабілізувати ситуацію і забезпечити роботу бюджетної сфери.

- Хочу звернутися до підприємців, що продовжують працювати за схемами Януковича, - заявив Роман Похольчук. - Сьогодні новий час, тому давайте платити податки в бюджет, а не до кишені чиновників. Також звертаюся до уманчан. Якщо є інформація про сплату зарплат у конвертах чи уникнення від сплати податків, звертайтеся.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору