Заручником терору на Сході стала вже вся країна, – Жуковська

29 квітня 2014, 09:38

Почесний президент ПАТ "Азот" Валентина Жуковська переконана, що вся країна стала заручником терору на Сході. Однак вибори, які мають відбутись в Україні менш, ніж за місяць, не мjжна переносити нізаяких умов.

Про це Валентина Жуковська написала у Facebook.

"Уважно читаю повідомлення антитерористичного центру СБУ. З кожним днем кількість тривожних подій на Сході зростає: блок-пости практично на усіх в’їздах/ виїздах донецьких міст, захоплені приміщення органів влади, райвідділів міліції. І це стосується не одного Слов’янська.

Читаєш і цифри вкарбовуються у пам’ять: захоплення відбулось кількістю 30 осіб, на блок посту знаходиться 7 осіб, встановлено прапор РФ (в облраді знаходиться 200 проросійськи налаштованих людей). Скільки ж там сепаратистів – 2 тисячі людей? І з цими 2 тисячами бореться уся країна? Тимчук дуже вірно сказав "антитерористична операція перетворилась на фарс", - зауважила Жуковська.

Сьогодні заручником цього терору вже стала вся країна. Мені здається це зрозуміло кожному. Намагаємося відповісти самі для себе на риторичні запитання: чому влада не може заспокоїти ці 2 тисячі сепаратистів, чому ставить під ніж долю всієї держави, усіх 46 млн. українців? Хоча після окупації Криму нас, як громадян, вже менше.

Даремно сподіватися на високу дієвість міжнародних санкцій. Вони дійсно важливі як фактор осудження російських дій з боку міжнародної спільноти. Але жертви серед мирного населення – у нас тут, в Україні, в центрі Європи.

Питання виборів - критично важливе для існування держави, її збереження. Рішення перенести, відтермінувати вибори - смертельні для нашої країни.

І про кандидатів в Президенти. Згадайте притчу про мудрість царя Соломона. Дві жінки принесли царю Соломону дитину. Кожна із жінок доводила, що вона матір дитина. Соломон запропонував розділити дитину на рівні частини. І тоді справжня мати відмовились від своїх прав, щоб зберегти життя дитині.

Хто сьогодні із кандидатів в Президенти – по-справжньому любить Україну?"

Поділитись

Коментарі

Вгору