Рятувальники розповіли, як готуються до приїзду хасидів в Умань

23 вересня 2016, 22:00

hasydy_uman_0-710x434

Масове паломництво брацлавських хасидів до Умані на святкування юдейського Нового року Рош-га-Шану відбудеться в період з 27 вересня по 7 жовтня. За попередніми оцінками, до районного центру Черкаської області очікується прибуття до 30 тис. хасидів. Рятувальники вже починають серйозну підготовку до заходів прочан –  23 вересня в Умані пройшли чергові спеціальні тренувальні навчання місцевого пожежно-рятувального підрозділу.

На період проведення масових заходів на території міста планується розгортання спеціального зведеного загону Управління ДСНС, до складу якого буде залучено 17 одиниць оперативно-рятувальної техніки та 90 осіб особового складу (пожежники-рятувальники, група піротехнічних робіт, відділення водолазних робіт, відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту).

За висновками фахівців ДСНС України в Черкаській області, найбільш вразливими для ймовірних надзвичайних подій, залишаються будівля над похованням цадика Нахмана, синагога, наметове містечко та Осташівський став, саме на цих об’єктах очікується найбільша концентрація людей. Будь-яка надзвичайна подія на зазначених об’єктах може викликати тисняву і паніку серед паломників, а відтак мати тяжкі наслідки.

Перед початком масового прибуття прочан, рятувальники проводять комплекс заходів спрямованих на попередження та оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації. Зокрема, розробляється спеціальний план розташування техніки, схеми пересування мобільних груп та патрулів, перевіряються шляхи евакуації, системи внутрішнього та зовнішнього водопостачання, наявність та справність первинних засобів пожежогасіння.

Аби ознайомити прочан із правилами пожежної безпеки, Уманським районним відділом розроблені спеціальні пам’ятки англійською та на івриті, які будуть вручатися прочанам під час їхньої реєстрації.

Поділитись

Коментарі

Вгору