Родина з Уманщини просить допомогти врятувати сина, який постраждав в страшній ДТП

22 березня 2017, 13:40

У селі Бабанка, на Уманщині, сталося жахливе ДТП, - зіткнулися два легкових автомобілі. В наслідок аварії постраждав 19–річний житель села Аполянка Віталій Мочанюк. Хлопець з важкою черепно-мозковою травмою перебуває у лікарні. Для того, щоб врятувати життя хлопця сім’я Віталія звертається по допомогу до небайдужих уманчан, пише "Вечірня Умань".

- 4 березня, пізно ввечері, селі Бабанка зіткнулися два легкові автомобілі. Один із водіїв, місцевий житель, був у нетверезому стані. Винуватець ДТП, як і його пасажири, не постраждали, а от водій іншого легковика, Мовчанюк Віталій зараз в тяжкому і перебуває у лікарні, - розповідає Наталія Рута, родичка потерпілого.

- Спершу лікарі не давали жодних прогнозів через тяжкі травми хлопця. Віталій залишався у районній лікарні, так як він був визнаний нетранспортабельним. Проте молодий організм бореться, поступово стан хлопця стабілізувався, і тепер лікарі пропонують перевезти його до Києва, аби забезпечити йому краще лікування і прискорити життєво важливі процеси.

Але сума, яка необхідна для подальшого утримання Віталія в медичному закладі, дуже висока. До сьогоднішнього дня родина витрачала по 4-5 тисяч гривень щодня на ліки та необхідні процедури. Тепер же їх чекає наступний етап лікування – через 7-10 днів Віталія можливо перевезуть до столиці.

Родина та друзі Віталія Мовчанюка щиро сподіваються на небайдужих людей, які можуть допомогти коштами і, тим самим, врятувати молоде життя. Хлопця всі характеризують як чемного, вихованого, справедливого. Дуже добре розбирається в техніці. Він нікому не відмовляв у допомозі, а тепер потребує допомоги сам.

Для допомоги родині номер картки батька 5168 7572 3018 2786 Мовчанюк Андрій Іванович, номер телефону 0671470484

Вгору