Ремонтувати бульвар Шевченка підряднику знову заважає погода

24 березня 2017, 15:56

Фото: Про все

Початок дорожнього ремонту на бульварі Шевченка вже вдруге переносять. Причиною називають несприятливі погодні умови.

Приступити до ремонту багатостраждального відрізку бульвару між вулицями Лазарєва та Небесної Сотні підрядник ПП «Укрєвробуд» мав у суботу.

- Погоджуємося, що зараз вулиця в неприглядному стані. Тому намагаємося якнайшвидше приступити до ремонту. Планувалося, що ще у вівторок розпочнеться асфальтування, але прогноз синоптиків показав і вночі, і увечері дощ. Тому початок робіт був перенесений на суботу, - розповідає директор департаменту архітектури та містобудування ЧМР Артур Савін.

Але й цього разу на бульвар підрядник не вийде - знову на заваді погода.

Варто додати, що наразі йдеться лише про першу чергу ремонту головної вулиці обласного центру, протяжністю близько 700 метрів  і вартістю в понад 15 мільйонів гривень. Нагадаємо, що роботи із ремонту першої черги бульвару були розпочаті у жовтні минулого року. Тоді, зауважує представник підрядника Андрій Назарян, також завадили дощі.

- Осінь 2016 року взагалі була несприятлива, - додав Артур Савін.

Другу чергу – від вулиці Небесної Сотні до Припортової (колишня Героїв Сталінграда)  - ремонтувати має те ж саме підприємство, а за третю чергу  - від Припортової до Різдвяної – відповідає інший підрядник - ТОВ "Автомагістраль Центр".

Коментарі

Вгору