На Черкащині розпочали ремонтувати дороги струменевим методом

24 березня 2017, 15:35

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області філіями підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» продовжуються роботи з ліквідації ямковості на автодорогах загального користування, інформує прес-служба САД у Черкаській області.

На дорогах державного значення щодня задіяно близько 20-ти ремонтних бригад. Підрядні організації використовують продукцію чотирьох місцевих асфальтобетонних заводів.

Цього тижня погодні умови дозволили шляховикам застосувати повітряно-струменевий метод ремонту дорожнього полотна з використанням бітумних емульсій. Таким методом автодорожники ефективно ліквідовують тріщини та неглибокі ями на дорогах загального користування державного значення.

Ямковий ремонт повітряно-струменевим методом здійснюється за допомогою дорожнього механізму Schafer Blow-Partner HT-D, який пневмогідравлічною гарматою за допомогою стисненого повітря видуває пилюку та сміття із тріщин та ям на дорожньому покритті та відразу заповнює їх будівельним матеріалом (суміш щебеню та бітумної емульсії).

Цього тижня струменевий метод для ліквідації ямковості було застосовано на автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка у Корсунь-Шевченківському районі. За його допомогою за 2 дні було ліквідовано ямковість на площі 256 кв. м.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору