Радуцький радить меру взяли радником бізнесмена Бородая

28 грудня 2017, 13:19

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко стверджує, що представники кількох фракцій міської ради радять зробити радником мера черкаського бізнесмена Андрія Бородая.

- Вчора представники фракцій прийшли до мене з ультиматумом і виголосили пропозицію обрати радником на постійній основі Андрія Бородая. Я сказав, що ні на які ультиматуми не піду, - прокоментував журналістам Анатолій Бондаренко.

Він говорить, що серед депутатів, які до нього прийшли були Ярослав Нищик, Руслан Зоря, Олександр Згіблов та секретар міськради Олександр Радуцький.

Натомість секретар міськради Олександр Радуцький запевняє, що така пропозиція міському голові лунала не від фракцій, а від нього.

- Якщо міському голові потрібний гарний менеджер, то я йому запропонував розглянути мою пропозицію взяти радником на громадських засадах Андрія Бородая. Щоб він консультував, де треба допомогти щось по економіці. Я знаю, що ця людина має три маркети, має ресторани. Тому, якщо люди мають економічний хист, то хай допомагають, - зазначив Олександр Радуцький. – Тим більше, що Андрій Бородай працював у штабі Анатолія Бондаренка під час виборів. І саме при його серйозній допомозі Анатолій Васильович став мером.

Михайло сказав:

Бридкий несе і ще бридкішого тягне.

Урюк сказав:

То хай вже Валеру Дирду пропонують радником, там всі кошти…

Alex сказав:

кугутня

Вгору