У Черкасах шукають родини для двомісячних кошенят (ФОТО)

28 вересня 2021, 16:48

Сонний Сирничок

Черкаська зооволонтерка Яна Тябут розпочала пошук батьків для п'ятьох кошенят нещодавно, кілька тижнів тому. Вони народилися вже в теплі й під наглядом волонтерів - маму-кішку за кілька тижнів до того забрали з вулиці.

Як розповідає зоозахисниця, народження цих малюків - демонстрація того, чому безпритульних тварин обов'язково потрібно стерилізувати.

- Цей випадок - приклад, що кішка народжує 3-4 рази на рік. І пологи можуть бути одні за одними. Ми забрали Блонді з двома кошенятами, вони якраз проходили карантин і адаптувалися до нового середовища. І я почала помічати, що вона круглішає дуже стрімко і різко, - пригадує Яна Тябут.

Коли лікар зробив УЗД, підтвердилась підозра - кішка Блонді була вже вагітна і продовжувала годувати свій попередній виводок.

- Довелось відлучити старших, щоб вона могла спокійно готуватись до нових пологів. Їх не довелось довго чекати, бо вже 28 липня вона народила 6 малюків - 5 блондинчиків і одну смугасту дівчинку. Одна дівчинка, вже заброньована, а решта "котодітей" з нетерпінням чекають на родини, - розповідає зооволонтерка.

Усім кошенятам дали "відповідні" імена - Сирничок, Брі, Фета, Сметанка, Кефірчик і Гречка.

Гречечка

Нині кошенята перебувають в "ігровій" стадії - вони пізнають світ і постійно граються. Тому майбутнім власникам потрібно бути готовими до співбесіди з волонтерами, які й прилаштовують кошенят.

- Якщо люди зацікавляться, вони можуть написати нам, в "ДоброКіт", або на наш вайбер чи телеграм (за номером 0932144145). Ми обов'язково проводимо співбесіду з потенційними батьками, дізнаємося про майбутні умови проживання. У квартирі, наприклад, обов'язково мають бути сітки на вікнах і все необхідне для малюка: лоток, наповнювач, їжа. Щодо останнього - малята повинні продовжувати їсти те, чим харчуються зараз, - розповідає Яна.

Також родина отримує всі рекомендації і перелік дат, коли кошенятам потрібно відвідати лікаря. Важливою умовою прилаштування в родини є стерилізації - зооволонтерка наголошує, що попри красу кошенят "на розплід" їх не віддають.

- Ми підписуємо договір про дбайливу опіку, де зазначені вищеперераховані умови, - пояснює черкащанка.

Для того, аби потрапити на співбесіду та в результаті взяти в родину кошеня, необхідно написати на сторінку БО "ДоброКіт" або телефонувати за номером 0932144145.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору