Психологів Черкащини вчать надавати соціально-психологічну підтримку атовцям

01 листопада 2017, 06:59

Регіональний психологічний кризовий центр Фундації «Паритет», що займається соціальною адаптацією воїнів АТО, проводить навчання для психологів Черкаської області. Навчання відбувається на базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у рамках проекту «Організація мережі психологічної допомоги воїнам АТО та членам їх родин в районних центрах в Черкаській області» за підтримки обласної державної адміністрації.

Тренінг-семінар розрахований на психологів, які за своїми функційними обов’язками або на громадських засадах взаємодіють із учасниками АТО та членами їхніх родин. Серед питань, що винесені для обговорення, – окреслення переліку проблем щодо виявлення ознак посттравматичного стресового розладу; надання практичних рекомендації щодо алгоритму дій при виявленні посттравматичного стресового синдрому; відпрацювання технологій роботи із залежностями; керування агресивною поведінкою; тренування навичок вивченого оптимізму та моделювання бажаного майбутнього та ін.

Ведучі тренінгу – психологи-консультанти Регіонального психологічного кризового центру Фундації «Паритет» м. Черкаси: Озерянський Ігор, Козлова Наталія, Гаврилюк Людмила.

За повідомленням прес-служби Черкаської ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору