Призер «Ігор Нескорених» із Черкас отримав нагороду від Авакова (фото)

24 грудня 2018, 15:20

Призер «Ігор Нескорених» із Черкас отримав нагороду від Авакова (фото)

Найкращих спортсменів фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» та призерів української збірної Invictus Games 2018 у Сіднеї відзначили нагородами у  Міністерстві внутрішніх справ 22 грудня. Серед нагороджених призер «Ігор Нескорених» черкащанин Денис Фіщук.

Глава МВС України Арсен Аваков нагадав, що під час «Ігор нескорених» у Сіднеї українська збірна отримала 20 медалей: 7 золотих, 10 срібних, 3 бронзових.

- Люди побувала на фронті, отримала інвалідність, повернулася на мирну територію і їм дуже важко знайти своє місце в суспільстві. А змагання Invictus Games дають можливість бути в центрі уваги всього світу, бути серед людей з такими ж життєвими обставинами, як у них. Це тріумф духу сильнішого за тіло, - додав Арсен Аваков.

Міністр вручив призерам української збірної Invictus Games 2018 відзнаку МВС «Вогнепальна зброя» та цінні подарунки – годинники. Всі інші також отримали відзнаки МВС та ФСТ «Динамо».

Зокрема, серед нагороджених капітан команди «Нескорених» у 2018 році Сергій Ільницький, призери Invictus Games Віктор Шинкарук, Денис Фіщук, Богдан Оксентюк, Олександр Гавриленко, Сергій Шимчак, Володимир Король, Олександр Чалапчій, Василь Омельченко, Олександр Зозуляк, Євген Олексенко.

Нагадаємо, Денис Фіщук здобув для української збірної першу медаль на Invictus Games-2018. Також черкащанин розповів, як вони готувалися до змагань і хто його найбільше вразив.

За інформацією із прес-служби ГУНП у Черкаській області.

Вгору