Голова облради вражена станом КП “Облпаливо”: сейфи зламані, офіційні документи вкрадені

12 травня 2014, 09:19

Голова обласної ради Валентина Коваленко відвідала комунальне підприємство "Облпаливо". Разом з нею у вивченні роботи підприємства взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Наталія Старікова, окремі керівники відділів і управлінь обласної ради та облдержадміністрації.

Про це vikka.ua повідомили у прес-службі обласної ради.

Під час робочої поїздки планувалася зустріч з новопризначеним в. о. директора підприємства Вірою Риженковою та колективом, вивчення стану справ безпосередньо на місці, огляд території та об’єктів, розташованих на ній, технічного стану залізничної колії, приміщень тощо.

Голова обласної ради і всі, хто взяв участь, були вражені реальною ситуацією, хоч загальні проблеми були відомі до поїздки, серед них головне – значна кредиторська заборгованість: по заробітній платі більше 500 тисяч гривень, перед Пенсійним фондом, єдиний соціальний внесок – близько 800 тисяч, податку на додану вартість – майже 680 тисяч, постачальникам – понад 4 млн. гривень.

При огляді було видно, що майданчики тривалий час пустували, не використовувалися за призначенням. На території під відкритим небом зберігалися автомашини, які виявилися розукомплектованими.

Та найнеочікуваніше директор підприємства Віра Риженкова показала в адмінбудівлі – зламані сейфи, в яких зберігалися офіційні документи, і які зловмисники прихопили з собою, проникнувши через вікно. Правоохоронні органи і досі розслідують цей злочин.

Коментуючи ситуацію, голова обласної ради зазначила, що до такого стану підприємство довела часта зміна керівництва, корупційні схеми, які будуть розслідувані правоохоронними органами, неефективні дії щодо оздоровлення фінансово-господарської діяльності колишніх керівників КП "Облпаливо", їхня некомпетентність, недостатній контроль за діяльністю підприємства тощо.

Коваленко пообіцяла докласти всіх зусиль, щоб підприємство перестало бути збитковим. Першими кроками має стати проведення перевірки фінансово-господарської діяльності, повна інвентаризація наявного майна і техніки, усунення тіньових схем використання майданчиків КП "Облпаливо" у районах області, доукомплектація штату працюючих, напрацювання привабливих проектів надання послуг і робіт для залучення партнерів або інвесторів та інші.

Поділитись

Коментарі

Вгору