ПриватБанк встановив економний режим погашення кредитів за картками

01 квітня 2014, 16:14

ПриватБанк з початку квітня встановив для клієнтів економний режим обслуговування заборгованості за кредитами на картках. Як повідомили в банку, з 1 квітня розмір обов’язкового мінімального платежу за кредитом установлено в розмірі 5% від суми заборгованості, але не менше 50 грн. Раніше користувачі кредитних лімітів повинні були щомісяця погашати не менше 7% від суми заборгованості.

«Новий порядок обслуговування кредитних карток – це додаткова підтримка клієнтів з боку банку в умовах режиму економії в Україні, яка дозволить користуватися кредитними коштами без відчутного навантаження на родинний бюджет, – говорить Заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. – З урахуванням пільгового 55-денного періоду користування кредитом у багатьох випадках кредитна підтримка банку буде для клієнтів практично безкоштовною».

ПриватБанк знизив розмір обов’язкового щомісячного платежу за кредитами з 7% до 5% для всіх власників карток «Універсальна», карток класу Gold, а також Карток ЮНІОРА. На сьогодні кредитними картками банку користуються понад 17,5 мільйонів власників пластикових карток, при цьому понад 10 мільйонів клієнтів постійно використовують кредитні ліміти для оплати товарів і послуг.

Загальний обсяг кредитних лімітів, ще не використаних клієнтами ПриватБанку, на 1 квітня становить 30,6 млрд грн, обсяг використаних лімітів – 21,1 млрд грн.

Віталій сказав:

мелоч-но приятно!

Вгору