Черкаські депутати хочуть виділити житло для полковника Мамчура

01 квітня 2014, 15:35

Депутати Черкаської міської ради фракції ВО «Батьківщина» ініціювали виділення квартир для військовослужбовців та їх родин, що повертаються із Криму додому, інформує прес-служба фракції.

Зокрема, таку позицію фракції висловив депутат Микола Добровольський в ефірі ток-шоу на ОДТРК «Рось» «Країна, яка нам потрібна». А на сесії Черкаської міської ради 27 квітня фракція «Батьківщини» зініціювала вивільнення 3 мільйонів гривень з інших об’єктів та проектів, які не є першочерговими.

- Наші герої, які мужньо трималися до останнього та не зрадили присязі, так сталося, не можуть більше залишатися на окупованій території у Криму. Там вони чужі. Але і в Черкасах у більшості з них немає власного житла. Тому ми переконані, що з квартирами можуть почекати судді та прокурори, можна почекати із закупівлею сакур чи встановленням колеса огляду у парку 5о-річчя, але наших земляків, наших героїв потрібно прихистити. Ми вже винайшли можливості, як вивільнити 3 мільйони гривень, цього має вистачити на 10 квартир на вторинному ринку. Але ми пропонуємо місту виділити 20 квартир (6 мільйонів гривень) для військових, — каже Микола Добровольський.

- Ми запрошуємо нашого видатного земляка, полковника Юлія Мамчура до Черкас. Ми дуже шануємо героїчний вчинок полковника та його незламний дух, — додав очільник міської організації «Батьківщина» Роман Діскант. — Ми маємо 3 котеджі у мікрорайоні Яблуневому в Черкасах. До завершення будівельних робіт по цих котеджах не вистачає лише 140 тис. грн. Наші колеги-депутати, я впевнений, підтримають виділення цієї суми, бо для міського бюджету — це невеликі кошти, а наші мужні військові гостро потребують житла.

Вгору