ПриватБанк та «Нафтогаз України» запустили онлайн сервіс «Газ для людей»

27 жовтня 2020, 12:10

ПриватБанк запустив перший в Україні онлайн сервіс підписки та керування постачальниками комунальних послуг з 22 жовтня. Вже сьогодні в Приват24 можна за декілька кліків підключитися до газопостачання від ТОВ «ГК «Нафтогаз України».

Ринок газу в Україні запустився ще 1 серпня 2020 року. Тепер споживачі можуть вибрати, в кого купувати газ та підключитися до газопостачальної компанії онлайн. Єдиної ціни на газ більше немає, а різні постачальники можуть пропонувати людям різні тарифні плани, акції, пакетні пропозиції.

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» уже давно розвиває партнерські проєкти для того, щоб зробити клієнтський сервіс насправді зручним. Тепер клієнти мають змогу не тільки сплатити за споживання газу через зручний сервіс Приват24, але й швидко змінити постачальника газу. 

Директор ГК «Нафтогаз України» Максим Рабінович розповів, що партнерство з великим державним банком надає більше можливостей для побутових споживачів газу приєднатися до Нафтогазу. 

- Ціни газу від ГК «Нафтогаз України» цього місяця до 40% нижчі, ніж в інших газопостачальних компаній. Тож обрати оптимальний газовий тариф стає ще простіше. Ми очікуємо, що співпраця з ПриватБанком зробить газовий сервіс ще зручнішим для клієнтів, - зазначив Максим Рабінович.

Голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл зазначає, що українці є одними з найактивніших користувачів інтернет-банкінгу у світі.

- Лише за три останні роки кількість клієнтів Приват24 зросла з 5 до 12 мільйонів, які віддали переваги онлайн-банкінгу. Тепер ми йдемо далі - розширюємо платформу оплати комунальних послуг та даємо українцям можливість обирати власного постачальника газу. Ніяких паперів, офісів газопостачальника або відділень банку - укласти договір на постачання газу можна за декілька кліків та підписати його електронним підписом. Надалі контролювати поставки онлайн та оплачувати послуги через Приват24. Це принципово нова платформа, яка відкрита для співпраці з постачальниками будь яких послуг в Україні, - відзначивПетр Крумханзл.

Завдяки кооперації «Нафтогаз» та ПриватБанку клієнти можуть зручно та швидко перейти на газопостачання до компанії, яка пропонує найвигідніші ціни на газ. Заплатити за комуналку та вибрати вигідний тариф на газ від Нафтогазу можна впродовж однієї сесії в Приват24. 

У новому сервісі ПриватБанку процес зміни постачальника газу доволі простий.

  • На веб сайті Приват24 потрібно обрати розділ «Послуги/Мої постачальники/Газопостачання».
  • Наступний крок - вибрати адресу помешкання, яке бажаєте перевести на обслуговування до нового постачальника газу.
  • Під карткою з адресою розташована вкладка «Газопостачання» з чинним тарифом на блакитне паливо від Нафтогазу.
  • Натиснувши на вкладку «Нафтогаз», потрібно у формі приєднання зазначити/вказати персональні дані та EIC-код (індивідуальний газовий код помешкання, вказаний у квитанції за розподіл газу).

Підписати сформовану заявку можна за допомогою SmartID - кваліфікованого електронного підпису, що є аналогом вашого власноручного підпису. За допомогою SmartID ви можете підписувати документи та звіти, підтверджувати особистість та отримувати послуги онлайн лише за допомогою свого смартфону.

Після відправки заявки з клієнтом впродовж трьох днів зв’яжуться спеціалісти ГК «Нафтогаз України» для завершення процедури підключення.

Нагадаємо, що ГК «Нафтогаз України» пропонує для своїх побутових клієнтів два тарифи на газ – «Місячний» та «Річний». Наразі компанія займає приблизно 2% роздрібного ринку газу.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору