ПриватБанк та “1С” спростили роботу торгових підприємств з банківськими картами

20 січня 2014, 11:57

Фірма «1С» випустила новий реліз редакції 3.0 рішення «1С: Підприємство 8. Управління торгівлею для України», який підтримує роботу з еквайрингової системою ПриватБанку. Як повідомили в банку, використання нового рішення дозволить торговельним підприємствам скоротити витрати на інкасацію чи здавання виручки, підвищити якість і швидкість обслуговування клієнтів, забезпечуючи тим самим ефективне управління сучасним торговим підприємством.

Про це повідомляє прес-служба Приватбанку.

Програма дозволяє не тільки проводити оплату платіжними картами через еквайринг-термінал ПриватБанку, але й відстежувати процес перерахування грошових коштів з банку, автоматизувати процес завантаження даних про операції, контролювати проходження платежів. Також, за даними статистики компанії "1С", якщо торгова точка дозволяє своїм клієнтам оплачувати послуги платіжними картами, то завдяки еквайрингу від ПриватБанку, середній чек по підприємству збільшується в середньому на 28,6 %.

- Після того, як ми встановили POS-термінал в нашому магазині, у нас виріс оборот. Клієнти рідше стали потрапляти в ситуацію, коли їм не вистачає готівки. Виросли задоволеність клієнтів і середній чек, - зазначає директор продуктового магазину «Світ», м. Дніпропетровськ Марина Іванова. 

Крім того, інтеграція еквайрингової системи ПриватБанку забезпечить високу швидкість і надійність при виконанні фінансових операцій, надає розширену звітність за операціями, а також дозволяє виробляти ряд адміністративних операцій, пов'язаних з обслуговуванням платіжних карт. Драйвер для підключення еквайрингової системи ПриватБанку розроблений компанією «1С- Рарус».

Фірма "1С" спеціалізується на розробці, дистрибуції, виданні та підтримки комп'ютерних програм. "1С" працює з користувачами через розгалужену партнерську мережу, яка включає більше 10 000 постійних партнерів в 600 містах 23 країн, зокрема понад 6700 фірм-1С: Франчайзі, сертифікованих "1С" на надання комплексних послуг з автоматизації підприємств. З власних розробок "1С" найбільш відомі програми системи "1С: Підприємство", які використовуються для автоматизації управління та обліку більш ніж у мільйоні організацій, а також продукти для домашніх комп'ютерів і освітньої сфери. "1С" є офіційним дистриб'ютором більше 100 зарубіжних і вітчизняних виробників програмного забезпечення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору