Черкаські медики врятували кішку від смерті в муках (відео)

20 січня 2014, 12:12

Черкаські медики виходжують покалічену кішку Марусю. З тварини познущалися невідомі, проткнувши їй живота. На порятунок вусатої не пошкодували грошей ні працівники поліклініки, куди прибилась тварина, ні жителі прилеглого мікрорайону, інформує ТРК "ВІККА".

Улюбленицею, талісманом і принцесою цю зеленооку красуню називають працівники поліклініки. Вже півтора року, як Маруся тут підопічна. Гуртом тутешнім довелось рятувати її від страшної смерті. Кішку покалічили нелюди на вулиці. На операцію скидалися всім колективом.

Анна Кулішова, працівник поліклініки: «Хто по 20 гривень, хто по 50, хто по 100. Ну, хто скільки міг, стільки й давав. Люди із вулиці несуть, і корм купують. Всі приходять і запитують, як її здоров'я».

Марусю тут вважають героїнею. Хвостата мужньо стерпіла всі медичні втручання.

Любов Петрівна, працівниця поліклініки: «До лікаря носили, перев’язки робили. А тоді ще дівчата їй уколи робили».

У підсобці двірника – тимчасові апартаменти хвостатої. Тут кішка їсть, спить і ховається від негоди.

Історія Марусі – не дивина для Черкас, кажуть зоозахисники. Таких жорстоких каліцтв на вулицях міста – десятки. Та чи не на кожного кривдника знаходиться добре серце, що рятує тварину.

Ольга Абукаре, зоозахисник: «Допомагають звичайні люди, які не мають якогось наддостатку. Багатих спонсорів у нас, на жаль, немає».

Після страшної історії кішка втратила довіру до людей. Надовго з поля зору своїх рятівників хвостата підопічна нині не зникає. Погуляти виходить лише до свого друга Василя – це її темно-шерстний залицяльник.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору