Приміщення для Апеляційного суду реконструюють за 90 млн. грн.

22 грудня 2017, 12:09

Будівлю в центрі міста, де колись був розміщений готель "Росава", будуть реконструювати під приміщення Апеляційного суду в Черкаській області. Оголошено тендер на проведення робіт орієнтовною вартістю в 90,7 мільйонів гривень. Інформація про це розміщена на порталі "Прозорро", пише "Інфоміст".

Аукціон по тендеру має відбутися у вівторок, 26 грудня цього року. Згідно з тендерною документацією, роботи мають бути завершеними до кінця 2019 року. Реконструкція охопить всю будівлю (підвал та 9 поверхів),  а також передбачає благоустрій прилягаючої території та закупівлю нового обладнання для суду. Як повідомили виданню "Інфоміст" в прес-службі Апеляційного суду області, планується, що після реконструкції, в цій будівлі засідатимуть і кримінальна, і цивільна палата суду.

За словами прес-секретаря суду Тетяни Пономар, згідно з розпорядженням Кабміну від 2015 року,  будівля та споруда за адресою, Верхня Горова, 29,  передані до оперативного управління Державної судової адміністрації для розміщення Апеляційного суду черкаської області.

Готель "Росава" був збудований ще в 1990 році.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору