На Канівщині люди готові перекрити дорогу, щоб привернути увагу до її ремонту

22 грудня 2017, 11:48

На Канівщині жителі двох населених пунктів готові перекрити автошлях, аби привернути увагу до його ремонту. Про це на сесії облради повідомив депутат від Олександр Коваленко (ВО "Черкащани"). Йдеться про села Межиріч та Гамарня.

- До мене, як до депутата, звернулися жителі сіл Межиріч та Гамарня Канівського району з проханням вирішити питання по негайному і повному усуненні недоліків дороги від села Межиріч до Канева. У 2013 році до 200-річчя Шевченка на автошляху від Черкас до Канева було прокладено декілька десятків кілометрів нового асфальту. Однак, роботи не були завершені - узбіччя залишилися непідсипаними. На деяких ділянках різниця між рівнем асфальту та узбіччя сягає висоти 20-50 сантиметрів, а ширина ледь дозволяє розминутися двом автівками, - зазначив депутат.

Через це, за його словами, на дорозі часто трапляються ДТП.

- У Службі автомобільних доріг знають про цю проблему, але не по поспішають її вирішувати. А люди заявляють, що готові через це перекрити дорогу, щоб привернути увагу посадовців до проблеми, - зазначив Олександр Коваленко.

Він наголосив, що фракція ВО "Черкащани" просить передбачити в бюджеті наступного року кошти, які надійдуть з дорожнього фонду, для повного і найшвидшого усунення недоліків ділянки дороги від сіл до райцентру, зокрема розширити дорогу на метр і зробити плавний перехід від асфальту до узбіччя.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору