Протягом літа на дорогах Черкащини одна дитина загинула, ще 38 – травмувалися

21 вересня 2016, 17:21

20140820120448

Під час літніх шкільних канікул на дорогах Черкащини сталося 31 дорожньо-транспортна пригода за участю дітей, в яких 1 дитина загинула та 37 отримали травми. З вини самих же підлітків відбулося 6 ДТП. Проте в порівнянні до минулого року кількість ДТП зменшилася на 20%.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

Основними причинами виникнення пригод на дорогах з вини дітей є несподіваний вихід на проїжджу частину із-за транспортного засобу чи іншого об'єкта, який стоїть, і обмежує огляд, перебігання дороги в невстановленому місці, перехід вулиці на заборонний сигнал світлофора, їзда на велосипедах по жвавих вулицях дітьми, які не досягли 14-ти років. Однак, найбільше випадків зафіксовано вчинення ДТП за участю дітей саме з вини водіїв, які дозволяють собі грубо порушувати Правила дорожнього руху, навіть коли в салоні знаходиться дитина-пасажир.

Черкащан просять навчайти своїх дітей Правилам дорожнього руху для пішоходів і велосипедистів, роз'яснювати, що потрібна особлива обережність при переході проїжджої частини дороги, а також під час руху по ній на велосипедах.

Водночас водіям варто пам'ятати, що діти на дорозі непередбачувані. При появі підлітків поблизу проїжджої частини варто відразу знижувати швидкість руху. Не варто намагатися сигналити чи об'їхати дітей, бо такими діями можна налякати дітей і погіршити ситуацію.

Поділитись

Коментарі

Вгору