Президент нагородив оперну співачку з Черкащини званням “народного артиста України”

11 листопада 2017, 08:50

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначення нагородами працівників державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г.Шевченка", пише vikka.ua.

За вагомий особистий внесок у розвиток українського музичного театрального мистецтва, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 150-річчя від дня заснування Національної опери України, Порошенко постановив присвоїти почесне звання "Народний артист України" солістці опери із Черкащини Людмилі Вікторівні Монастирській.

Людмила Вікторівна родом з Ірклієва. Вона – провідна українська оперна співачка, сопрано (spinto soprano), солістка Національної опери України, заслужена артистка України; лауреат Національної премії ім. Шевченка 2014 року за вокальні партії в оперних виставах. У 2015 році за розвиток зв'язків з Італією нагороджена державною нагородою Італійської Республіки – орденом "Зірки Італії". Вона співає на найпрестижніших оперних сценах світу: "Ла Скала" в Мілані, Королівському театрі Ковент-Гарден у Лондоні, "Метрополітен-опера" у Нью-Йорку та інших.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору