Представники церкви у Черкасах заявили, що прикраси на головній ялинці – неприпустимі

18 грудня 2020, 12:35

Головна ялинка Черкас знову у центрі скандалу. На ній деякі містяни розгледіли "око диявола". Це – неоднозначний амулет від зурочення. Ще відомий як "око Фатіми". У церкві такі ялинкові прикраси теж розкритикували.

Про це інформує ТРК "ВІККА".

Головна ялинка Черкас уже другий рік поспіль опиняється у центрі скандалу. Переважно через її вартість. Проте цьогоріч виокремились ще й ялинкові прикраси. Черкасці розледіли серед них "око диявола" або ж "око Фатіми".

У церкві кажуть, що така символіка не християнська.

- Він використовується у деяких квазірелігійниому практиках, але це абсолютно протилежна до християнської символіка. Тож, враховуючи, що ми переважно християнська країна і цю релігію сповідує потужний сегмент нашого суспільства, таі речі є неприпустимими, - коментує настоятель черкаського храму на честь Кирила і Мефодія Андрій Шиманович.

Отець Андрій сподівається, що до відкриття головної ялинки Черкас, прикраси, все ж, змінять, як це зробили із осканделеним капелюхом на ялинці у Києві.

Детальніше у відео:

 Нагадаємо, що новорічні атрибути для міста обійшлися у 2,8 мільйонів гривень. Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету.

Крім того, планується, що ялинка засяє новорічними вогнями на День святого Миколая, 19 грудня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору