Відкриття ТРЦ “Cherkasy Mall”, який будують на місці старого ТЦ “Екватор”, уже заплановане

18 грудня 2020, 12:01

Відкриття ТРЦ "Cherkasy Mall" заплановано на четвертий квартал 2021 року. Він буде відкритий на місці колишнього ТЦ "Екватор" по пр. Хіміків, 74. Торгівельний центр загальною площею 68 тис. кв. стане найбільшим об'єктом в черкаському регіоні та місті.

Управлінням торгово-розважальним центром "Cherkasy Mall" займеться створена в 2020 р компанія "Commercial Property Management" (СРМ), засновником якої виступив керуючий групи компаній "Аракс Груп" Андрій Іоанно. Про це інформує "ProfiDOM.com.ua" з покликаннм на "Інтерфакс-Україна"

- Компанія в такий складний час взяла на себе відповідальність і ризики за пуску в роботу ТРЦ, так як вірить в регіон і перспективи самого об'єкта. За нашими прогнозами, це може бути єдиний проект ТРЦ, який буде відкритий в регіонах України в 2021 році, - зазначив Андрій Іоанно.

Наразі виконується повна реконструкція ТРЦ: змінюється дизайн внутрішнього простору, наповнення, виконується абсолютно нова нарізка площ магазинів, виходячи з концепції.

Проект ТРЦ включає продуктовий супермаркет, магазини електроніки і побутової техніки, будівельний супермаркет, кінотеатр на 6 залів, дитячий розважальний центр, галерею магазинів моди і близько 15 кафе / ресторанів. Крім того, інфраструктура ТРЦ буде включати 2 тис. паркомісць.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору