Новорічна ялинка Черкас засяє на День святого Миколая (фото, відео)

15 грудня 2020, 11:20

У Черкасах на Соборній площі завершують встановлення головної ялинки міста. Вона буде штучною, як і минулого року. Увінчає новорічну красуню дванадцятикінечна яскрава зірка.

Крім того, центр міста буде прикрашений низкою декорацій та новорічних інсталяцій. Серед них – об’ємні надписи "2021" та "Черкаси" висотою у 2,4 м, а також світлові конструкції "Арка тунель", 4-метрова "Куля з проходом", "Панно" у вигляді герба міста Черкаси. Також вулиці Черкас прикрашають святковою ілюмінацією.

На послуги зі встановлення, підключення та демонтажу новорічних гірлянд, декорацій, інших новорічних інсталяцій, в тому числі штучної новорічної ялинки для проведення Новорічних та Різдвяних свят спрямують 2,8 млн. грн.

- Плануємо, що ялинка засяє новорічними вогнями на День святого Миколая, 19 грудня. Це вже стало традицією для Черкас. Проте епідемія коронавірусу цьогоріч внесла свої корективи. Традиційного відкриття ялинки і святкувань не буде. Однак ми хочемо створити новорічний настрій для людей, - говорить міський голова Анатолій Бондаренко.

Водночас в соціальних мережах черкасці уже демонструють святкову ілюмінацію на ялинці, щоправда, в тестовому режимі.Нагадаємо, містяни знайшли дивовижу схожість із минулорічним деревом. Також черкащани и висловили думку, що тогоріч ялинка була такою ж, змінинили лише прикраси.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору