Представник фірми з виробництва сухарів вибачився перед черкащанином за гроші з погрозами

27 серпня 2015, 16:50
11930666_1006666902688199_1343422708_n

Фото: зі сторінки Юрія Дубрави уу Фейсбук

Купюра із лозунгом сепаратистів: "За Славянск ответите" випадково потрапила до пакету акційних сухарів, які днями придбав черкаський журналіст Юрій Дубрава. Про це йому повідомив представник служби безпеки компанії.

- Сьогодні зі мною зв’язався представник служби безпеки компанії і попросив про зустріч. Йому хотілося наживо побачити ці злощасні дві гривні із лозунгом сепаратистів, - написав на своїй сторінці у Фейсбук Юрій.

За його словами, під час зустрічі представник компанії попросив подивитися на купюру, а оглянувши її, попрохав залишити собі в обмін на аналогічну без написів.

- Він розпитав мене, де купили сухарі, що за сухарі. Жалкував, що не збереглася упаковка від них, щоб на виробництві провести службове розслідування за датою виробництва. За його словами, у компанії були дуже здивовані та збентежені, що у пачку сухарів потрапила купюра із лозунгом сепаратистів. Тож від імені компанії він вибачився переді мною та донькою за те, що трапилося таке прикре непорозуміння, - розповів журналіст.

Представник компанії запевнив його, що він повністю виключає можливість того, що це було зроблене кимось на підприємстві.

- Всю готівку компанія отримує у банку у пачках і вже автоматика на виробництві згортає гроші та вкладає їх в упаковки акційних сухарів. За його словами, компанія SnackProduction, яка власне і виготовляє сухарів Grenki Флінт, повністю українська компанія, виробництво знаходиться у Дніпропетровській області. Крім того компанія вже тривалий надає допомогу українській армії. P.S. Купюру у 2 гривні від компанії я не взяв, а от свою із лозунгом сепаратистів - віддав, - повідомив Дубрава.

Поділитись

Коментарі

Вгору