Новина в інтернеті змусила черкаських ДАІшників знайти і покарати нахабного водія

27 серпня 2015, 16:07

fp2EJveMsXg-424x318

Черкаські ДАІшники відреагували на публікацію, розміщену на сайті Про Все, під назвою «У Черкасах водій люксового автомобіля заблокував дорогу для інвалідів». Державтоінспектори знайшли водія-порушника і вручили йому повімлення про порушення.

Так, 26 серпня 2015 року небайдужими громадянами було помічено порушення правил паркування біля місцевого РАЦСу. Водій Infiniti нахабно припаркував свій автомобіль, перекривши з’їзд для батьків з візочками та людей з обмеженими можливостями.

Реакція Державтоінспекторів не примусила себе довго чекати. Перевіривши автомобіль за наявними обліковими системами ДАІ, інспектори знайшли власника авто.

З чоловіком було проведено профілактичну бесіду, під час якої йому було вручено повідомлення про порушення.

ДАІ Черкаської області вкотре нагадує водіям про те, що зупинка і стоянка транспортних засобів на дорозі повинні здійснюватися відповідно до вимог розділу 15 Правил дорожнього руху. Дане правило стосується всіх власників авто, незалежно від їх вартості та класу. Горе-водії знаходяться під пильним оком громадськості. Небайдужі черкащани помітивши порушення, відразу публікують їх на сайтах.

За такі порушення передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від п'ятнадцяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 255 до 340 грн.), відповідно до ч. 1 статті 122 КУпАП. Якщо порушення правил зупинки, стоянки, створює перешкоду дорожньому руху або загрозу безпеці руху, то штраф збільшується до 680 грн.

За інформацією прес-служби ДАІ Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору