Черкаські бізнесмени допомагають бійцям овочами (відео)

27 серпня 2015, 17:27

З поля - бійцям до столу. Фермери і підприємці Черкас частину вирощеної городини віддають на передову. Активісти шукають автівки, вантажать в них зібраний урожай, а волонтери щодватижні доправляють свіжі овочі нашим захисникам, інформують fakty.ictv.ua.

Свіженька городина - бійцям до столу. Після сухих борщів, вітамінних сумішей сала з часником і меду з імбирем тепер активісти відправляють на передову овочі щойно з лану. Знайшли щедрих підприємців-фермерів, вантажівки і з любов’ю самі закладають свіжі вітаміни в машини.

Поділитися городиною із захисниками зголосилися кілька десятків підприємців і фермерів. Валерій Марківський більше десяти років вирощує овочі "борщової" групи. Урожай збуває у торгівельну мережу, але без вагань частину зібраного віддає бійцям, волонтерам на сухі борщі і в дитячу лікарню. Зібрані овочі без посередників волонтери одразу везуть на схід у бойові підрозділи.

Групу допомоги воїнам АТО створили на місцевому авторинку. Підвозять усе необхідне військовим у гарячі точки від Авдіївки до Маріуполя. Олександр Мусієнко з жовтня минулого року зробив туди вже майже сорок виїздів.

Везуть харчі в першу чергу у місця, віддалені від магазинів. Там найбільш сутужно. Олександра бійці вже добре знають і чекають.

Відправлятимуть городину бійцям скільки буде можливості, кажуть активісти. Паралельно з цим, не втомлюються робити заготівлю на зиму для військових, шити одяг, пекти і плести сітки. Все, аби українські воїни відчували, їх у тилу підтримують і чекають додому живими і здоровими.

Поділитись

Коментарі

Вгору