Працівники Придніпровської СУБ влаштували протест під мерією

25 червня 2019, 15:37

Через затримання виплати заробітної плати на кілька місяців двірники прийшли до будівлі Черкаської міської ради.

- До нас вийшла заступниця міського голови й пообіцяла розібратися в цій ситуації. Бо Зараз Придніпровську СУБ ліквідовують, створюють якусь нову організацію, а в нас немає зарплати за квітень і травень. Також ми говорили із майстрами СУБу, то вони також нічого конкретного не знали, а керівницю «Придніпровки» ми майже ніколи не бачили, - розповідає працівниця Придніпровської СУБ Олександра Рева.

Заступниця міського голови Людмила Бордунос зауважила, що працівникам не виплатили заробітну плату, бо в Придніпровської СУБ є чималий борг.

- З понеділка на підприємстві буде новий керівник. Він дасть повну виписку по всіх банківських рахунках, а також про надходження й виплати та сформує до середи графік погашення заборгованості по заробітній платі. Тоді зможемо чітко сказати працівникам, коли їм віддадуть гроші, - сказала Бордунос.

Також заступниця міського голови додала, що борги погашатимуть коштом мешканців. Тобто зарплату працівникам виплатять із тих коштів, що віддадуть черкасці, які заборгували комунальному підприємству.

Коментарі

Вгору