Учителі на Черкащині не зможуть отримати зарплату

25 червня 2019, 16:02

На Черкащині вчителі не зможуть отримати зарплату

У вівторок, 18 червня, під час сесії Тальнівської райради вирішували питання про те, чим та як платитимуть за літні місяці освітянам. За травень заробітну плату вчителям сплатили, взявши черговий кредит. Наступний, говорять зможуть отримати лише після 16 липня, пишуть "Вісті Черкащини".

- Тут є присутні директори і працівники шкіл, поясните своїм працівникам, що ситуація у районі ускладнюється. Сьогодні виплату зарплати за червень і відпускні, ви зможете отримати лише частково. У середині липня – 30% не більше, до вересня, можливо, віддадуть все, - зазначила Шпичак.

Така ж ситуація і зі спожитим опаленням. Для того, щоб його оплатити треба знову брати кредити. Школи абсолютно не готові до опалювального сезону.

- У нас сьогодні касовий розрив, на який ми беремо кредит. З початку року взяли вже 10 мільйонів гривень. Кошти, які є у призначеннях, зараз лише на папері, - додає посадовиця.

Вчителі ж нарікають, що посадовці отримують заробітну плату без проблем. Як тільки діло доходить до освітян, техперсоналу – грошей у районі немає.

- Вирішила кидати вчителювання. Поїду з чоловіком на заробітки. Там, на заводі, будемо отримувати пристойні гроші. Надії на покращення у Тальнівському районі немає. Будинок у селі з господарством виставили на продаж. Діла тут не буде, школа закривається, гроші ще не виплатили, з вересня більшість колег бідкаються, адже не матимуть роботи, - розповідає вчителька початкових класів. Прізвище та ім'я просить не вказувати.

Читайте такожЧеркащина — серед регіонів з найнижчими зарплатами.

Коментарі

Вгору