Повторну експертизу тіла загиблого на Миколаївщині не проводитимуть, – судмедбюро в Умані

26 серпня 2016, 13:02

6ac74c31aa98ea210fa1b6658b2c5ba159a46a21

Тіло чоловіка Олександра Цукермана , якого 24 серпня побили поліцейські під час затримання у місті Криве Озеро Миколаївської області, направили на повторну експертизу у місті Умань. Втім, в Уманському міському бюро медично-судової експертизи повідомили, що повторне обстеження тіла не проводитимуть, так як для цього немає підстав.

Про це повідомляє завідувач Уманського міського бюро медично-судової експертизи Віталій Тульчинський, інформує УНН-Центр.

“Підстав для проведення повторної судової експертизи тіла Олександра Цекермана ми не бачимо. Родичі привезли його тіло до нас і вимагають обстежити. Але є певні юридичні моменти, які ми не вирішуємо. Чим наше міське бюро, краще за Миколаївське. Там вони провели експертизу, є довідки про причину смерті. Повторну ми робити не будемо”, - розповів Тульчинський.

За його словами, тіло загиблого лежатиме у них на зберіганні, поки родичі його не заберуть.

Нагадаємо, у ніч на 24 серпня в Кривоозерському районі Миколаївської області під час затримання поліцейськими помер 32-річний Олександр Цукерман. Як стверджують у поліції, померлий пручався, тому поліцейські застосували «заходи фізичного впливу та наручники». Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що затримані троє поліцейських, підозрюваних у побитті чоловіка. За даними судмедекспертизи, у затриманого кілька разів вистрілили впритул із травматичного пістолета.

Поділитись

Коментарі

Вгору