Уманчан кличуть на військову службу за контрактом

26 серпня 2016, 12:40

ато-424x281
В Уманському міському центрі зайнятості, в рамках співпраці з військовим комісаріатом, відбувся семінар з орієнтації на військову службу в Збройних Силах України за контрактом для безробітних чоловіків, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. У заході взяло участь 17 осіб.

Під час семінару представник Уманського об’єднаного міського військового комісаріату майор Юрій Катрич розповів про переваги військової служби за контрактом як для чоловіків, так і для жінок. Він зазначив, що на сьогодні мінімальна заробітна плата військовослужбовця-контрактника рядового та сержантського складу становить від 7 тис. грн. на місяць, офіцерська – до 16 тис. грн. Крім того, при підписанні контракту, військовослужбовець має право на отримання фінансової винагороди від 8 мінімальних заробітних плат. Також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, надається право користуватися безоплатним медичним обслуговуванням та санатарно-курортним лікуванням тощо.

Водночас спеціалісти центру зайнятості детально прокоментували шукачам роботи інформацію про зміни у законодавстві щодо переваг у працевлаштуванні колишніх учасників антитерористичної операції, надали індивідуальні консультації щодо можливості відкриття власної справи та організації професійного навчання або перенавчання.

Наприкінці заходу більшість учасників виявили бажання особисто поспілкуватися з представниками військового комісаріату.

За інформацією Уманського МЦЗ

Поділитись

Коментарі

Вгору