Тіло вбитого на Миколаївщині чоловіка відправлять на повторну експертизу в Умань

25 серпня 2016, 14:17

rrettkihfc8_650x410

Тіло вбитого в Кривому Озері (Миколаївська область) чоловіка відправлять на повторну судово-медичну експертизу. Про це йдеться в повідомленні миколаївської видання Новини N.

"Після довгих переговорів між родичами вбитого поліцейськими жителя Кривого Озера Олександра Цукермана, слідчою бригадою прокуратури і керівництвом ГУ Нацполіції в Миколаївській області було прийнято рішення про проведення повторної судово-медичної експертизи в місті Умань Черкаської області", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, вибір місця проведення експертизи тіла вбитого поліцейськими чоловіка в Кривому Озері зумовило, в першу чергу, побажання родичів загиблого.

"Планується, що катафалк з тілом убитого Олександра Цукермана виїде з Кривого Озера приблизно в 12:00 і вже через годину-півтори буде в Умані. В дорозі катафалк супроводжуватимуть працівники поліції, слідчий прокуратури, а також родичі загиблого", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у висновку судово-медичної експертизи, проведеної Миколаївським обласним бюро судово-медичних експертиз, йдеться, що чоловік, убитий поліцією в Кривому Озері, помер від вогнепальних поранень.

Поділитись

Коментарі

Вгору